Sprzedaj nam grunt lub wymień na mieszkanie albo lokal usługowy !

Zapraszamy do kontaktu z nami wszystkie osoby, które są właścicielami lub współwłaścicielami gruntów, a także wszystkich posiadających wiedzę o atrakcyjnych nieruchomościach na sprzedaż z przeznaczeniem pod inwestycje mieszkaniowe. Jeśli posiadasz grunt na sprzedaż, skontaktuj się z nami.

Czego szukamy ?

Poszukujemy gruntów inwestycyjnych pod zabudowę wielorodzinną, zlokalizowanych w Krakowie, gdzie obok mieszkań także można wybudować lokale usługowe. Szukamy też działek pod budownictwo jednorodzinne. Szukamy najchętniej terenów objętych Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) lub takich w których trwa procedura uchwalania planu. Poszukujemy również działek z wydanymi decyzjami WZ lub PNB na budownictwo wielorodzinne. Działki mogą być również z obiektami do wyburzenia.

Wielkość poszukiwanych działek

Interesują nas działki umożliwiające uzyskanie min. 2000 m2 PUM

W jakiej lokalizacji szukamy działek ?

Poszukujemy gruntów inwestycyjnych zlokalizowanych w Krakowie. Najbardziej zależy nam na nieruchomościach zlokalizowanych w Centrum  / Śródmieściu.

Możesz wymienić działkę na mieszkanie lub lokal

Może korzystniej będzie dla Ciebie lub Twoich bliskich wymienić posiadaną nieruchomość na mieszkanie z garażem lub lokal. Pomagamy wszystko zorganizować i na pewno dopasujemy coś do Twoich potrzeb.

Dla Pośredników

Jeśli posiadasz nieruchomość, która może być dla nas interesująca i spełnia powyższe kryteria napisz do nas. Jeśli masz wiedzę o interesującej nieruchomości, którą możemy nabyć dzięki naszym wspólnym staraniom to też prosimy o kontakt.

Oferty sprzedaży nieruchomości prosimy kierować na adres:

grunt@archinwest.pl

lub kontakt telefoniczny:

+48 533 344 331